7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
A magyar hadviselt zsidók aranyalbuma. Az 1914-1918-as világháború emlékére. Szerk. Hegedüs Márton. Bp., 1941, Hungária ny. 468+56+16+III p. Festett, aranyozott, kiadói egészvászon-kötésben, viseltes állapotban, kissé kopottas borítóval, a gerinc kötése elvált.