Magyar ipar és kereskedelem. Szerk.: Dr. Dobs László, Máriáss Imre. Budapest, 1943, Magyar Ipar és Kereskedelem Kiadóhivatala. Kiadói félvászon borítóban, kissé viseltes gerinccel, kissé kopottas borítóval.