Vörösmarty epikai költeményei. I. kötet Sajtó alá rendezte Gyulai Pál.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/317/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~2500016/Vorosmarty-epikai-koltemenyei-I-kotet-Sajto-ala-rendezte-Gyulai-Pal-Bp-en-Mehner-Vi~II1702867
1702867
15879
317
Beschreibung: Vörösmarty epikai költeményei. I. kötet Sajtó alá rendezte Gyulai Pál. Bp.,é.n., Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal, aranyozott lapélekkel.
: vörös_iván