Nagy Képes Világtörténet. Szerk.: Marczali Henrik. 1-12. köt. Bp.,é.n.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/317/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~2500016/Nagy-Kepes-Vilagtortenet-Szerk-Marczali-Henrik-1-12-kot-Bp-en-Franklin-Revai-KiadC3~II1741969
1741969
15814
317
Rufpreis:
18 000 HUF 48,65 EUR , 52,94 USD
Beschreibung: Nagy Képes Világtörténet. Szerk.: Marczali Henrik. 1-12. köt. Bp.,é.n., Franklin-Révai. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopottas gerinccel, a 2. kötet gerince sérült, az 5. kötet hiányzik.
: vörös_iván