Móricz Zsigmond: Sárarany. Bp.,é.n.,Athenaeum. Tizenkettedik kiadás. K... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/317/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~2500016/Moricz-Zsigmond-Sararany-Bp-en-Athenaeum-Tizenkettedik-kiadas-Kiadoi-aranyozott-egeszvC3~II1746224
1746224
15830
317
4400
Beschreibung: Móricz Zsigmond: Sárarany. Bp.,é.n.,Athenaeum. Tizenkettedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. A szerző által aláírt példány.
: vörös_iván