16126.
317. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Molnár Ferenc: A Pál-utcai fiúk. Regény kis diákok számára. Gergely Tibor rajzaival. Bp., é.n., Franklin. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, néhány foltos lappal, hiányzó hátsó szennylappal.