Kazinczy Ferenc válogatott munkái. Bevezetéssel ellátta Balassa József. Bp.,é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai),XIX+395 p. Korabeli dúsan aranyozott egészvászon-kötés, festett felső lapélekkel, jó állapotban.