Kálmán Jenő: Sicc a cirkuszban. Tankó Béla rajzaival. Bp., é.n., Minerva. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső szennylap belsején, és lapok tetején tollas bejegyzésekkel.