Erdélyi Helikon antológiája 1927 I. kötet. Kolozsvár, 1927, Erdélyi Sz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/317/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~2500016/Erdelyi-Helikon-antologiaja-1927-I-kotet-Kolozsvar-1927-Erdelyi-Szepmives-Ceh-EgeszvC3~II1746360
1746360
15855
317
Beschreibung: Erdélyi Helikon antológiája 1927 I. kötet. Kolozsvár, 1927, Erdélyi Szépmíves Céh. Egészvászon kötés, jó állapotban.
: ekb