Eötvös Károly munkái sorozat két kötete (III-IV. kötetek):
A két ördög vára és egyéb elbeszélések.
Aki örökké bujdosott és egyéb elbeszélések.
Bp.,1901-1904, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval.