Benedek Marcell (szerk.): Irodalmi lexikon. Budapest , 1927, Győző And... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/317/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~2500016/Benedek-Marcell-szerk-Irodalmi-lexikon-Budapest--1927-Gyozo-Andor-Kiadasa-Kiadoi-aranyoz~II1743815
1743815
15925
317
Rufpreis:
4 000 HUF 10,81 EUR , 11,76 USD
Beschreibung: Benedek Marcell (szerk.): Irodalmi lexikon. Budapest , 1927, Győző Andor Kiadása. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban
: vörös_iván