Hollóházi lány párnával, fehér mázas, jelzett, kopás nyomokkal, m:27... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/317/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Porzellan~9/Hollohazi-lany-parnaval-feher-mazas--jelzett-kopas-nyomokkal-m27-cm~II1715495
1715495
11117
317
Beschreibung: Hollóházi lány párnával, fehér mázas, jelzett, kopás nyomokkal, m:27 cm
: vörös_iván