4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Herendi Eton mintás csészealj ( 2 db), Viktória mintás fogpiszkálótartó, tálka, kopott, jelzett (koronás is), összesen:4 db , d:7 és 15 cm, 5×6 cm