11159.
317. Gelaufene Fernauktion
Gläser
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Vegyes üvegtétel, 3 db, hamutartó, illatszeres üvegcse, mini olajlámpás, az egyik címkével jelzett, változó állapotban, az egyik kopott, a másik csorba, m: 3 cm és 15 cm közötti méretben