Prihoda István (1891-1965): Fekvő akt (Brocky Károly után). Rézkarc, p... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/317/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Prihoda-Istvan-1891-1965-Fekvo-akt-Brocky-Karoly-utan-Rezkarc-papir-jelzett-uvegezet~II1692371
1692371
10172
317
Beschreibung: Prihoda István (1891-1965): Fekvő akt (Brocky Károly után). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×27 cm
: ttg