Elekfy Jenő (1895-1968): Lovasszekér az erdei úton. Színezett rézkarc,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/317/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Elekfy-Jeno-1895-1968-Lovasszeker-az-erdei-uton-Szinezett-rezkarc-karton-foltos-jelzett-~II1725152
1725152
10054
317
3400
Rufpreis:
3 400 HUF 9,19 EUR , 10,00 USD
Beschreibung: Elekfy Jenő (1895-1968): Lovasszekér az erdei úton. Színezett rézkarc, karton, foltos, jelzett, 29×21 cm
: vörös_iván