Cs. Németh Miklós (1934-2012): Női fej, akvarell, papír, jelzett, pasz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/317/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Cs-Nemeth-Miklos-1934-2012-Noi-fej-akvarell-papir-jelzett-paszpartuban-47C39737-cm~II1726543
1726543
10151
317
Rufpreis:
12 000 HUF 32,43 EUR , 35,29 USD
Beschreibung: Cs. Németh Miklós (1934-2012): Női fej, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 47×37 cm
: vörös_iván