10006. 317. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF
0 HUF
Badacsonyi Sándor (1949-2016): Vadászat, rézkarc, papír, jelzett, számozott (79/100), üvegezett fa keretben, 29,5×29,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván