https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 204

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1821 Tudományos Gyűjtemény. Ötödik esztendei folyamat. VIII. kötet 128p. Sérült papírborítóval
12660.

1821 Tudományos Gyűjtemény. Ötödik esztendei folyamat. VIII. kötet 128p. Sérült papírborítóval

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
1
1839 az Egyházi tár 13. füzete, Pest, Beimel J., papírkötésben, érdekes írásokkal
12661.

1839 az Egyházi tár 13. füzete, Pest, Beimel J., papírkötésben, érdekes írásokkal

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
1
1840 Marosvásárhely, Bensőséges szövegű gyászjelentés
12662.

1840 Marosvásárhely, Bensőséges szövegű gyászjelentés

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
3
1848-1948 7 db 1848-as szabadságharccal kapcsolatos újság
12663.

1848-1948 7 db 1848-as szabadságharccal kapcsolatos újság

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
1
1860 Sopron, cs. kir. törvényszéki rendelet, német nyelven
12664.

1860 Sopron, cs. kir. törvényszéki rendelet, német nyelven

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
1872 Litho mintával díszített levélpapírra írt levél
12665.

1872 Litho mintával díszített levélpapírra írt levél

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Zahl der Gebote:
0
1873 Buda-Pest, A magyar királyi belügyministerium rendőri körözvénye valamennyi törvényhatósághoz 27. szám, 34×21 cm
12666.

1873 Buda-Pest, A magyar királyi belügyministerium rendőri körözvénye valamennyi törvényhatósághoz 27. szám, 34×21 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
2
cca 1880-1950 Kis papírrégiség tétel, benne meghívók, emléklapok
12667.

cca 1880-1950 Kis papírrégiség tétel, benne meghívók, emléklapok

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
6
cca 1880 Marienbad, rajzos kis leporelló számos látképpel
12668.

cca 1880 Marienbad, rajzos kis leporelló számos látképpel

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
1
cca 1880 Milánó, 12 db litográf képet tartalmazó leporelló / Milano leporello with 12 lithograhic images. 15x11 cm
12669.

cca 1880 Milánó, 12 db litográf képet tartalmazó leporelló / Milano leporello with 12 lithograhic images. 15x11 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
1
Gerlach, Martin: Die Pflanze in Kunst und Gewerbe.  Wien, 1886. Gerlach & Schenk, 90 db nagyméretű, nagyrészt litografált és részben heliogravűr táblákkal. Kiadói, kissé sérült félvászon kötésben, tartalommal, címlappal, képjegyzékkel. Összességében jó állapotban, /  With 90 large lithographic tables. Mostly lithographies, some heliogravures plus table of contents and inner cover. In slightly damaged half linen binding. 40x56 cm
12670.

Gerlach, Martin: Die Pflanze in Kunst und Gewerbe. Wien, 1886. Gerlach & Schenk, 90 db nagyméretű, nagyrészt litografált és részben heliogravűr táblákkal. Kiadói, kissé sérült félvászon kötésben, tartalommal, címlappal, képjegyzékkel. Összességében jó állapotban, / With 90 large lithographic tables. Mostly lithographies, some heliogravures plus table of contents and inner cover. In slightly damaged half linen binding. 40x56 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 000 HUF
270,27
EUR
,
294,12
USD
Zahl der Gebote:
0
Gerlach, Martin: Die Pflanze in Kunst und Gewerbe. Stilischer Teil.  Wien, 1886. Gerlach & Schenk, 95 db nagyméretű, nagyrészt litografált és részben heliogravűr táblákkal. Szecessziós növénydíszítéseket ábrázoló képekkel. Kiadói félvászon kötésben, tartalommal, címlappal, képjegyzékkel. Összességében jó állapotban, /  With 95 large lithographic tables. Mostly lithographies, some heliogravures plus table of contents and inner cover. In half linen binding. 40x56 cm
12671.

Gerlach, Martin: Die Pflanze in Kunst und Gewerbe. Stilischer Teil. Wien, 1886. Gerlach & Schenk, 95 db nagyméretű, nagyrészt litografált és részben heliogravűr táblákkal. Szecessziós növénydíszítéseket ábrázoló képekkel. Kiadói félvászon kötésben, tartalommal, címlappal, képjegyzékkel. Összességében jó állapotban, / With 95 large lithographic tables. Mostly lithographies, some heliogravures plus table of contents and inner cover. In half linen binding. 40x56 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
EUR
,
235,29
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse