19055. 316. Gelaufene Fernauktion Juwelen
1 600 HUF
0 HUF
Ezüst(Ag) áttört szemű, aranyozott bokalánc, boszorkány függővel, jelzett, h: 27 cm, 2,2x2,2 cm, nettó: 5,5 g
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván