Ezüst (Ag.) teaszűrő kanál, jelzett, sérült zománc díszítéssel, h:14,5... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/316/kategorien~Juwelen/Juwelen~29/Ezust-Ag-teaszuro-kanal-jelzett-serult-zomanc-diszitessel-h14-5-cm-brutto31-g~II1724475
1724475
19023
316
Jewellery
Beschreibung: Ezüst (Ag.) teaszűrő kanál, jelzett, sérült zománc díszítéssel, h:14,5 cm, bruttó:31 g
: vörös_iván