Lady Fullerton Georgina: Hét beszély. Fordította: A Veszprémi Növendékpapság Pázmányköre. Bp., 1881, Hunyadi Mátyás-ny.,XVIII+4+284 p Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.