15063.
316. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
John Hagenbeck: India szigetvilága. (Ceylontól szumátráig.) Világjárók. Utazások és kalandok. Fordította Halász Gyula. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas gerinccel.