15233.
316. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Gordon Maccreagh: Két év Brazilia őserdőiben. Fordította: Fodor Erzsébet. Bp.,é.n., Dante. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, fekete-fehér fotókkal, és egy kihajtható térképmelléklettel illusztrálva.