15017.
316. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 000 HUF
Erdélyi városképek - Kolozsvár, Enyed, Nagyvárad, Marosvásárhely, Brassó. Bethlen István előszavával. Bp., 1936, Révai. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon, kissé kopottas gerinccel, jó állapotban.