Dr. Heimler Károly (szerk.): Soproni képeskönyv. Magyar tájak, magyar városok. Bp., 1932, Somló Béla Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél kissé kopott, egyébként jó állapotban.