15143.
316. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Magyarország vármegyéi és városai. Esztergom vármegye. Bp., 1989, Dovin Művészeti Kft. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban, kopott, hullámos elülsÅ‘ kötéstáblával, kissé hullámos lapokkal, dohos.