15092.
316. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Cholnoky JenÅ‘: A sárkányok országából I-II. kötet. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sozozatkötésben, a II. kötet hátsó borÃtója foltos, a gerinceken kis kopással, a II. kötet cÃmlapján rontott számozással, alapvetÅ‘en jó állapotban.