15019.
316. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Baktay Ervin: A világ tetején I-II kötet. Kőrösi Csoma Sándor nyomdokain Nyugati Tibetbe. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Rt. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopottas borítóval.