15735.
316. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
A kis lepkegyűjtő. Utasítás a kiválóbb lepkék megismerésére és gyűjtésére. Fordította Bein Károly. Bp., Lauffer Vilmos. Félvászon kötés, litho illusztrációkkal, kopottas állapotban.