5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Történelmi olvasókönyv a magyar történelem tanításához I.-II. kötet. (Egybekötve.) Összeállította: Vicsay Lajos. Szeged, 1940, Ablaka György Könyvnyomdája, 247+2+304 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, de belül jó állapotban.