1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Dr. Márki Sándor: Az Újkor és a Legújabb kor története. A Műveltség Könyvtára II. 3. kötet. Bp.,1910, Athenaeum. Számos illusztrációval gazdagon illusztrálva. Kiadói aranyozott félbÅ‘r-kötésben, kopottas borÃtóval és gerinccel, hiányzó fémplakettel.