2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Asztalos Miklós- PethÅ‘ Sándor: A magyar nemzet története Å‘sidÅ‘ktÅ‘l napjainkig. Bp.,(1934), Dante. Kiadói dÃszesen aranyozott egészvászon-kötésben, kopott, foltos borÃtóval, a cÃmlap és a V/VI. oldal szakadt, hiányos.