Ignácz Sándor: Méhészet. Gyakorlati tanácsadó kezdő és előrehaladott méhészek számára. 5. átdolg. és bőv. kiad. Bp. 1939, Athenaeum. Gazdag szövegközti képanyaggal. Korabeli kopottas félvászon kötésben, néhány lap sérült.