Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 42

2 db méhészeti szakkönyv: Dr. Lengyel Géza: Méhek és virágok. Bp., 1943, Országos Magyar Méhészeti Egyesület. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban. A méhészet zsebkönyve. Bp., 1959, Mezőgazdasági Kiadó. Papírkötésben.
15685.

Rufpreis:
4 000 HUF
Dr. Bittera Miklós: Növényteremesztéstan II. rész: Különleges növénytermesztéstan. Bp.,1930, Pátria, 312 p. Átkötött papírkötés, az elülső borító hiányzik, névbejegyzéssel, de alapvetően jó állapotban.
15686.

Dr. Bittera Miklós: Növényteremesztéstan II. rész: Különleges növénytermesztéstan. Bp.,1930, "Pátria", 312 p. Átkötött papírkötés, az elülső borító hiányzik, névbejegyzéssel, de alapvetően jó állapotban.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
A jó házikonyha. A sűtés-főzés tudományának új kódexe. Összeállította bánffyhunyadi Hunyady Erzsébet. Bp, é.n., Singer és Wolfner Rt. Hatodik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, rossz állapotban.
15687.

Rufpreis:
4 000 HUF
Brookes, John: Kertek könyve. Bp., 1991, Officina Nova. Kiadói kartonált papírkötésben.
15688.

Rufpreis:
1 000 HUF
Csonti Szabó István: A konyhakerti termények okszerű termesztése. Bp., 1942, Pátria. Sérült papírkötésben.
15689.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
15690.

Rufpreis:
5 000 HUF
Jeszenszky Árpád: Oltás, szemzés, dugványozás. Bp.,1958, Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés.
15691.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Fejes János-Molnár Béla: A húsnyúl tenyésztése. Hasznos füzetek 4. Bp., é.n, Gazda Kistermelői Lap- és Könyvkiadó Kft. Kiadói papírkötés, tollas és ceruzás aláhúzásokkal, kopott borítóval.
15692.

Rufpreis:
1 000 HUF
Jeszenszky Árpád: Oltás, szemezés, dugványozás. Bp.,1968, Mezőgazdasági. Ötödik, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói szakadt, hiányos papírborítóban, belül jó állapotban.
15693.

Rufpreis:
1 400 HUF
Dr. Anghi Csaba: Nutria- és nyérctenyésztés, perzsa- és pannofixprém termelés. Bp.,1961, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés, az elülső borító hiányzik, a felsző lapszéleken egérrágta nyomokkal.
15694.

Rufpreis:
1 800 HUF
Rapaics Raymund: Magyar kertek. A kertművészet Magyarországon. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyoma. Kiadói félbőr kötés, hiányzó gerinccel, kopottas állapotban.
15695.

Rufpreis:
1 600 HUF
Varró A. Béla: Magyar fűszeres növények. Termelése, gyűjtése, alkalmazása. Bp., é.n., Székely Nyomda és Könyvkiadó Vállalat, 132 p. Kiadói illusztrált félvászon kötésben.
15696.

Rufpreis:
2 000 HUF
14

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF