16448.
316. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Tutsek Anna: Ágnes története. K. Sávely Dezső rajzaival. Bp., é.n., Dante,(Horványszky Viktor Rt.-ny.) Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza, kissé sérült fűzéssel.