16092.
316. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Myriam Harry: Jeruzsálem meghódítása I-II. kötet. Fordította: Sebestyén Károlyné. Otthon könyvtára. Bp.,1908, Phönix, (Jókai Könyvnyomda-ny.) Kiadói aranyozott szecessziós egészvászon-kötés, Dörner és Heimberg Műintézete-kötése, kissé kopott borítóval, gerinccel.