Mikes György: Amerika papucsban. Hogy kell felhőt karcolni. Nicolas Be... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/316/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~2500016/Mikes-Gyorgy-Amerika-papucsban-Hogy-kell-felhot-karcolni-Nicolas-Bentley-rajzaival-Bp-e-n~II1737576
1737576
16112
316
Beschreibung: Mikes György: Amerika papucsban. Hogy kell felhőt karcolni. Nicolas Bentley rajzaival. Bp., é. n., Grill Károly. Kopott félvászon kötésben.
: vörös_iván