16152.
316. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Kolozsvári-Grandpierre Emil: Tegnap. Bp., é.n., Révai. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban, az elülső szennylap és címlap hiányzik, pótolt, a borító kopott, foltos.