Janovics Jenő: A Farkas-utcai színház. Bp. 1941, Singer és Wolfner. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a címlap és a 7. oldal között egy lap hiányzik.