16178.
316. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
Herczeg Ferenc: A Gyurkovics Leányok. Bp., 1893, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, címerrel illusztrált Gottermayer N.-féle egészvászon-kötésben, festett lapélekkel, kissé kopottas borítóval, ex libris-szel. Első kiadás.