Hajós József: A bölcselet története. Székesfehérvár, 1941, Vörösmarty... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/316/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~2500016/Hajos-Jozsef-A-bolcselet-tortenete-Szekesfehervar-1941-Vorosmarty-Nyomda-Atkotott-~II1733136
1733136
16164
316
Beschreibung: Hajós József: A bölcselet története. Székesfehérvár, 1941, Vörösmarty Nyomda. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, intézményi bélyegzővel.
: vörös_iván