16312.
316. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
100 HUF
Gorkij: Ilja gyermekkora. Mesék és elbeszélések. Fordította Havas András Károly, Makai Imre, Rab Zsuzsa, Szőllősy Klára. Kass János rajzaival illusztrálva. Bp., 1956, Ifjúsági Könyvkiadó. Második, bővített kiadás. Kiadói illusztrál félvászon-kötés, kopottas borítósarkokkal.