16103.
316. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Dante: A pokol. Dante Komédiája I. Bp.,é.n., Révai, 300 p. Félvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó kötéstábla viseltes, egy-két ceruzás bejegyzéssel.