Blaskó Mária: Szívecske. Márton Lajos rajzaival. Bp.,é.n., Szent Istvá... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/316/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~2500016/Blasko-Maria-Szivecske-Marton-Lajos-rajzaival-Bp-en-Szent-Istvan-Tarsulat-Kiadoi-kop~II1618853
1618853
16187
316
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Blaskó Mária: Szívecske. Márton Lajos rajzaival. Bp.,é.n., Szent István-Társulat. Kiadói kopottas illusztrált félvászon-kötés.
: tánczos_gábor