Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 451

16085.

Rufpreis:
3 000 HUF
Veres Péter: Parasztsors-magyar sors. Bp.,é.n., Magyar Élet, 87+9 p. Kiadói papírkötés, sérült, javított kötéssel, szakadt címlappal.
16086.

Rufpreis:
1 200 HUF
Bertalan Tivadar két könyve:  A mindenség púpja. (Hármaskönyv, a szerző képeivel.) Szatirikon könyvek 1.  Hangok a papírgalacsinból. (A szellemtések anyagával.) A szerző rajzaival. Bp.,1997-2005, Alterra-Agroinform. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. A szerző, Bertalan Tivadar (1930-) dedikációival.
16087.

Bertalan Tivadar két könyve: A mindenség púpja. (Hármaskönyv, a szerző képeivel.) Szatirikon könyvek 1. Hangok a papírgalacsinból. (A "szellemtések" anyagával.) A szerző rajzaival. Bp.,1997-2005, Alterra-Agroinform. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. A szerző, Bertalan Tivadar (1930-) dedikációival.

Rufpreis:
1 600 HUF
16088.

Rufpreis:
1 000 HUF
Beöthy Zsolt (szerk.): A magyar nemzeti irodalom történeti ismertetése I-II. kötet. A legrégibb időktől Kisfaludy Károlyig. Kisfaludy Károlytól mostanáig. Bp., 1890-1897, Athenaeum. Hatodik, bővített és javított kiadás és hatodik, kiegészített kiadás. Átkötött kissé kopottas félvászon kötésben, egy-két helyen ceruzás aláhúzással, ex-libris-szekkel. Jó állapotban.
16089.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
16090.

Rufpreis:
1 400 HUF
16091.

Rufpreis:
1 200 HUF
Myriam Harry: Jeruzsálem meghódítása I-II. kötet. Fordította: Sebestyén Károlyné. Otthon könyvtára. Bp.,1908, Phönix, (Jókai Könyvnyomda-ny.) Kiadói aranyozott szecessziós egészvászon-kötés, Dörner és Heimberg Műintézete-kötése, kissé kopott borítóval, gerinccel.
16092.

Rufpreis:
1 600 HUF
A magyar élet képeskönyve 1928. Ajándék a Nemzeti Újság és az Uj Nemzedék előfizetőinek. Bp.,1928, Központi Sajtóvállat, Pallas Rt.-ny. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, a gerince kissé szakadt, a borítója részben elvált a könyvtesttől.
16093.

A magyar élet képeskönyve 1928. Ajándék a "Nemzeti Újság" és az "Uj Nemzedék" előfizetőinek. Bp.,1928, Központi Sajtóvállat, Pallas Rt.-ny. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, a gerince kissé szakadt, a borítója részben elvált a könyvtesttől.

Rufpreis:
1 200 HUF
A forradalmi Ady. Szakasits Árpád előszavával. A versek és cikkek kiválasztását Erdődy János és dr. Szalai Sándor végezte. Az eredeti borító Berény Róbert grafikája. Bp.,(1945),Népszava, (Hungária Nyomda Rt.-ny.), 227 p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülső borítót az átkötéskor felhasználták, de kijár a könyből, kopottas borítóval.
16094.

Rufpreis:
1 200 HUF
Vajthó László: Magyar idézetek könyve. Bp., 1942, K.M. Egyetemi Ny. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítással.
16095.

Rufpreis:
1 200 HUF
Szabó Dezső: Nincs menekvés. h.n., é. n., Genius. Kiadói egészvászon kötésben.
16096.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF