Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 451

16145.

Rufpreis:
2 000 HUF
Petőfi Sándor: János vitéz. Bp., (1944), Franklin-Társulat, 52 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
16146.

Rufpreis:
1 000 HUF
Erasmus: A balgaság dicsérete. Ford. Szabó András. Bp., Athenaeum. Kiadói papírkötés, Gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
16147.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vági Andor: Kikötői kaland. DEDIKÁLT! Bp., Szerző. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél belül levált, egyébként jó állapotban.
16148.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kaffka Margit: Utólszor a lyrán. Anthológia a régebbi versekből. Modern Könyvtár - Magyar Költők XI. Bp., Athenaeum. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
16149.

Rufpreis:
1 000 HUF
Himfy-Album. A Pesti Napló 1900. évi karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1900, Pesti Napló, XLVIII+144 p.+ 8 t. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, Gottermayer N.-kötés, egészoldalas és szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrálva, kissé foltos, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, az egyik tábla sarka sérült, a hátsó szennylap egyik sarka hiányos.
16151.

Rufpreis:
800 HUF
Kolozsvári-Grandpierre Emil: Tegnap. Bp., é.n., Révai. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban, az elülső szennylap és címlap hiányzik, pótolt, a borító kopott, foltos.
16152.

Rufpreis:
800 HUF
Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. IV. kötet. Theasaurus Anecdoton Hungarorum. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, névbejegyzéssel.
16153.

Rufpreis:
800 HUF
Nyirő József: Mádéfalvi veszedelem. A borító rajzát Toncz Tibor készítette. Bp., 1939, Révai. Kiadói, festett halina-kötésben, foltos borítóval.
16154.

Rufpreis:
800 HUF
16155.

Rufpreis:
1 600 HUF
Veres Péter: Számadás. Bp.,1937, Révai. Kiadói egészvászon-kötés. Első kiadás.
16156.

Rufpreis:
800 HUF
Bálint Ágnes: Mazsola. Bp., 1976, Móra. Kicsit sérült kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16157.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF