11126. 316. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 800 HUF
0 HUF
Zsolnay virágmintás kávés készlet: 6 db csésze+alj, d: 7,5 ill. 12 cm + cukortartó, m: 10 cm, kiöntő, m: 17 cm, kézzel festett, jelzett, kopásokkal
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván