11116. 316. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 400 HUF
0 HUF
Zsolnay bogyómintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 11,5x7 cm + Zsolnay mini váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 6 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván