Metykó Gyula (1907-1992): Erdőrészlet. Olaj, vászon, jelzett, 60×80 c... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/316/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Metyko-Gyula-1907-1992-Erdoreszlet-Olaj-vaszon-jelzett-60C39780-cm~II1711810
1711810
10156
316
24000
Rufpreis:
24 000 HUF 64,86 EUR , 70,59 USD
Beschreibung: Metykó Gyula (1907-1992): Erdőrészlet. Olaj, vászon, jelzett, 60×80 cm
: vörös_iván
Katalognummer: